Program

18. prosince 19:00 PERFECT DAYS 

Jindřichův Hradec, Kulturní dům Střelnice

Lístky

pořadatel

20. prosince 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

Lístky

pořadatel

17. ledna 19:00 PERFECT DAYS 

Varnsdorf, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

18. ledna 19:00 PERFECT DAYS

Praha, Divadlo Palace

20. ledna 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Příbram, Divadlo Antonína Dvořáka

Lístky

pořadatel

21. ledna 19:30 PERFECT DAYS

Rychnov nad Kněžnou, Pelclovo divadlo

Lístky

pořadatel

23. ledna 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Brno, Divadlo Bolka Polívky

Lístky

pořadatel

24. ledna 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Třebíč, Divadlo Pasáž 

Lístky

pořadatel

27. ledna 14:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Praha, Divadlo Palace

29. ledna 19:30 PERFECT DAYS

Dobruška, Společenské centrum - Kino 70

Lístky

pořadatel

2. února 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Karviná, Městský dům kultury

Lístky

pořadatel

3. února 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Třinec, Kulturní dům TRISIA

Lístky

pořadatel

14. února 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Skuteč, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

15. února 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Louny, Vrchlického divadlo 

Lístky

pořadatel

16. února 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Praha, Divadlo Palace

18. února 19:00 PERFECT DAYS 

Ostrava, Dům kultury

Lístky

pořadatel

19. února 19:00 PERFECT DAYS

Nový Jičín, Beskydské divadlo

Lístky

pořadatel

20. února 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Brno, Divadlo Bolka Polívky

Lístky

pořadatel

26. února 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Praha, Divadlo Palace

26. února 19:00 PERFECT DAYS 

Litvínov, Citadela

Lístky

pořadatel

27. února 11:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

veřejná generálka

Praha, Divadlo Palace

28. února 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

PREMIÉRA

Praha, Divadlo Palace

1. března 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Teplice, Krušnohorské divadlo

Lístky

pořadatel

3. března 13:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace

Lístky

ZDE

3. března 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Praha, Divadlo Palace

Lístky

ZDE

7. března 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Vrchlabí, Kulturní dům Střelnice

Lístky

pořadatel

12. března 19:00 PERFECT DAYS

Strakonice, Dům kultury

Lístky

pořadatel

14. března 19:00 PERFECT DAYS

Náchod, Městské divadlo Dr. Josefa Čížka

Lístky

pořadatel

15. března 19:00 PERFECT DAYS 

Náchod, Městské divadlo Dr. Josefa Čížka

Lístky

pořadatel

16. března CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Humpolec, Městské kulturní středisko

Lístky

pořadatel

19. března 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Trutnov, ÜFFO

Lístky

pořadatel

21. března 19:00 PERFECT DAYS

Praha, Divadlo Palace

Lístky

ZDE

23. března 19:00 PERFECT DAYS

Sokolov, Městský dům kultury

Lístky

pořadatel

25. března 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Praha, Divadlo Palace

Lístky

ZDE

3. dubna 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Olomouc, Divadlo na Šantovce

Lístky

pořadatel

4. dubna 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Zábřeh, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

8. dubna 19:00 PERFECT DAYS

Kostelec nad Orlicí, Kulturní dům Rabštejn

Lístky

pořadatel

10. dubna 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Veselí nad Moravou, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

11. dubna 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Hodonín, Dům kultury

Lístky

pořadatel

12. dubna 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Plzeň, Měšťanská beseda

Lístky

pořadatel

15. dubna 19:00 PERFECT DAYS

Polička, Tylův dům

Lístky

pořadatel

18. dubna 19:30 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Benešov, Kulturní dům Karlov

Lístky

pořadatel

11. května 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Prachatice, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

13. května 19:00 PERFECT DAYS

Bruntál, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

14. května 19:00 PERFECT DAYS

Třinec, KS TRISIA - divadelní sál

Lístky

pořadatel

17. května 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Třebíč, Divadlo Pasáž

Lístky

pořadatel

21. května 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Litvínov, Citadela

Lístky

pořadatel