Program

ČERVEN

10. června 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Semily, Kulturní centrum Golf

Lístky

pořadatel

13. června 19:30 NALEVO OD VÝTAHU

Plzeň, Měšťanská Beseda 

Lístky

pořadatel

26. června 20:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Chlum, Letní amfiteátr

Červenec

1. července 20:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Sedmihorské divadelní léto 

4. července 20:00 PERFECT DAYS

Brno, Letní scéna Špilberk

29. července 20:00 PŘÁTELÁK

Řevnice, Lesní divadlo

Srpen

1. srpna 20:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ 

Brno, Letní scéna Špilberk

Lístky

pořadatel

7. srpna 20:00 PŘÁTELÁK

Praha, Letní scéna Harfa

9. srpna 20:30 BENÁTKY POD SNĚHEM

Brno, Letní scéna Kraví hora

18. srpna 20:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Praha, Letní scéna Harfa

Září

2. září 19:00 CHLAP NA ZABITÍ 

Valašské Meziříčí, M-klub

Lístky

pořadatel

3. září 19:00 CHLAP NA ZABITÍ 

Zlín, Malá scéna

Lístky

pořadatel

4. září 19:00 PŘÁTELÁK, PREMIÉRA

Praha, Divadlo U Hasičů

Lístky

ZDE

5. září 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Praha, Divadlo Palace 

Lístky

ZDE

10. září 18:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Zubří, Klub a kino

Lístky

pořadatel

11. září 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Prostějov, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

12. září BENÁTKY POD SNĚHEM

Praha, Divadlo U Hasičů 

13. září 19:00 VESELÉ VELIKONOCE 

Plzeň, Měšťanská beseda

Lístky

pořadatel

14. září 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Pelhřimov, Divadlo Lubomíra Lipského 

Lístky

pořadatel

15. září 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace

LÍSTKY

ZDE

15. září 19:30 BENÁTKY POD SNĚHEM

Vídeň, Schule Komensky 

Lístky

pořadatel

16. září 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Zbýšov, Městské kulturní centrum

Lístky

pořadatel

17. září 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Praha, Divadlo Palace 

Lístky

ZDE

17. září 19:30 NALEVO OD VÝTAHU

Český Krumlov, Městské divadlo 

Lístky

pořadatel

21. září 19:00 PŘÁTELÁK, PREMIÉRA

Praha, Divadlo U Hasičů

Lístky

ZDE

27. září 19:30 BENÁTKY POD SNĚHEM 

Praha Uhříněves, Divadlo U22

Lístky

pořadatel

28. září 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Vrchlabí, Kulturní dům Střelnice 

Lístky

pořadatel

29. září 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Jablonec nad Nisou, Městské divadlo 

Lístky

pořadatel

30. září 19:00 PERFECT DAYS

Domažlice, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

Říjen

2. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Kolín, Městské divadlo 

Lístky

pořadatel

3. října 19:00 VESELÉ VELIKONOCE 

Ústí nad Labem, Dům kultury

Lístky

pořadatel

4. října 19:00 PŘÁTELÁK

Praha, Divadlo Palace 

Lístky

ZDE

4. října 19:00 VESELÉ VELIKONOCE 

Teplice, Krušnohorské divadlo

Lístky

pořadatel

6. října 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Pardubice

Lístky

pořadatel

6. října 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Praha, Divadlo Palace

Lístky

ZDE

7. října 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Orlová, Dům kultury

Lístky

pořadatel

8. října 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Kopřivnice, Dům kultury

Lístky

pořadatel

11. října 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

Lístky

pořadatel

11. října 19:00 PŘÁTELÁK

Karviná, Městský dům 

Lístky

pořadatel

14. října 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Pelhřimov, Divadlo Lubomíra Lipského 

Lístky

pořadatel

15. října 19:30 CHLAP NA ZABITÍ

Hustopeče, Kino

Lístky

pořadatel

16. října 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Boskovice, Kulturní zařízení

Lístky

pořadatel

16. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Vrchlabí, Kulturní dům Střelnice

Lístky

pořadatel

19. října 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Strakonice, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

20. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Jaroměř, Městské kulturní středisko 

Lístky

pořadatel

23. října 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Praha, Divadlo Palace 

Lístky

ZDE

25. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Čelákovice, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

26. října 19:00 CHLAP NA ZABITÍ 

Praha, Divadlo Palace 

Lístky

ZDE

26. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Varnsdorf, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

31. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Praha, Divadlo Palace 

Lístky

ZDE

Listopad

3. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Sezimovo Ústí, Spektrum

Lístky

pořadatel

7. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Bzenec, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

8. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Moravské Budějovice, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

8. listopadu 19:00 PERFECT DAYS

Děčín, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

9. listopadu 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Rakovník, Tylovo divadlo 

Lístky

pořadatel

10. listopadu 19:00 PŘÁTELÁK

Praha, Divadlo U Hasičů 

Lístky

ZDE

10. listopadu 19:00 PERFECT DAYS

Bratislava, Štúdio L+S

Lístky

pořadatel

12. listopadu 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Praha, Divadlo Palace 

Lístky

ZDE

13. listopadu 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Bratislava, Štúdio L+S

Lístky

pořadatel

14. listopadu 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Jaroměř, MKS

Lístky

pořadatel

15. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Lístky

pořadatel

16. listopadu 19:00 CHLAP NA ZABITÍ 

CHotěboř, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

18. listopadu 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Choceň, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

19. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Příbram, Divadlo A. Dvořáka

Lístky

pořadatel

20. listopadu 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace 

Lístky

ZDE

24. listopadu 19:30 VESELÉ VELIKONOCE

Veselí nad Lužnicí, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

27. listopadu 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Rožnov pod Radhoštěm, Janíkova stodola

Lístky

pořadatel

28. listopadu 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Třinec, Trisia

Lístky

pořadatel

Prosinec

1. prosince 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Jihlava, DKO 

Lístky

pořadatel

2. prosince 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Nymburk, Hálkovo divadlo 

Lístky

pořadatel

3. prosince 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Olomouc, Divadlo Na Šantovce

Lístky

pořadatel

3. prosince 19:00 PERFECT DAYS

Karviná, Městský dům 

Lístky

pořadatel

4. prosince CHLAP NA ZABITÍ 

Zábřeh, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

7. prosince 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Strakonice, Dům kultury

Lístky

pořadatel

8. prosince 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Litvínov, Citadela

Lístky

pořadatel

9. prosince 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Kolín, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

11. prosince 14:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace 

Lístky

ZDE

12. prosince 19:00 PERFECT DAYS

Soběslav, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

14. prosince 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Hlinsko, Multifunkční centrum

Lístky

pořadatel

18. prosince 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Frýdek Místek, kulturní dům

Lístky

pořadatel

19. prosince 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Bílovec, kulturní dům

Lístky

pořadatel

20. prosince 19:30 BENÁTKY POD SNĚHEM

Český Krumlov, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

Leden 

12. ledna 19:00 PŘÁTELÁK

Jihlava, DKO

Lístky

pořadatel

18. ledna 19:30 NALEVO OD VÝTAHU

Slaný, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

Únor  

8. února 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Český Brod, KD Svět

Lístky

pořadatel

Březen  

3. března 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Hlinsko, Multifunkční centrum

Lístky

pořadatel

Květen   

12. května 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Dvůr Králové, Hankův dům 

Lístky

pořadatel