Program

22. května 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace

26. května 19:00 CHLAP NA ZABITÍ 

Brno, Divadlo Bolka Polívky

Lístky

pořadatel

30. května 19:00 PERFECT DAYS

Olomouc, Divadlo na Šantovce

Lístky

pořadatel

31. května 19:00 PERFECT DAYS

Havířov, Kulturní dům Petra Bezruče

Lístky

pořadatel

10. června 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Praha, Divadlo Palace

13. června 19:00 PERFECT DAYS

České Budějovice, Metropol

Lístky

pořadatel

16. června 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Mladá Boleslav, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

19. června 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Praha, Divadlo Palace

24. června 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace

4. září 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace

6. září 19:00 PERFECT DAYS

Vyškov, Besední dům

Lístky

pořadatel

7. září 19:00 PERFECT DAYS

Praha, Divadlo Palace 

11. září 19:00 PERFECT DAYS

Žďár nad Sázavou, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

12. září 19:30 PERFECT DAYS

Velké Meziříčí, Jupiter club

Lístky

pořadatel

13. září 19:30 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha Horní Počernice, divadlo

Lístky

pořadatel

14. září 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Brno, Divadlo Bolka Polívky

Lístky

pořadatel

20. září 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Jindřichův Hradec, KD Střelnice

Lístky

pořadatel

21. září 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Praha, Divadlo Palace

23. září 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Trutnov, UFFO

Lístky

pořadatel

24. září 19:30 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Dobruška, Společenské centrum - Kino 70

Lístky

pořadatel

28. září 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Praha, Divadlo Palace

8. října 11:00 V PÁTEK VEČER - veřejná generálka

Praha, Divadlo Palace

Lístky

ZDE

8. října 19:00 PERFECT DAYS

Jičín, Masarykovo divadlo

Lístky

pořadatel

9. října 19:00  V PÁTEK VEČER - premiéra

Praha, Divadlo Palace

Lístky

ZDE

10. října 19:00 PERFECT DAYS

Dvůr Králové, Hankův dům

Lístky

pořadatel

16. října 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Bechyně, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

21. října 19:00 PERFECT DAYS

Jablonné nad Orlicí, Městské kino

Lístky

pořadatel

24. října 19:00 PERFECT DAYS

Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

Lístky

pořadatel

24. října 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Ostrava, DK Akord

Lístky

pořadatel

25. října 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Frýdek Místek, Nová scéna Vlast

Lístky

pořadatel

25. října 19:00 PERFECT DAYS

Kolín, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

30. října 11:00 NALEVO OD VÝTAHU - veřejná generálka

Praha, Divadlo Palace

Lístky

ZDE

30. října 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Plzeň, Měšťanská beseda

Lístky

pořadatel

31. října 19:00 NALEVO OD VÝTAHU - premiéra

Praha, Divadlo Palace

Lístky

ZDE

2. listopadu 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Karviná, Městský dům kultury

Lístky

pořadatel

3. listopadu 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Olomouc, Divadlo Na Šantovce

Lístky

pořadatel

4. listopadu 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Liberec, Divadlo F. X. Šaldy

Lístky

pořadatel

7. listopadu 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Náchod, Městské divadlo Dr. Josefa Čížka

Lístky

pořadatel

14. listopadu 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Nový Bor, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

21. listopadu 19:00 PERFECT DAYS

Volyně, Dům kultury

Lístky

pořadatel

26. listopadu 19:00 PERFECT DAYS

Vídeň, Kontaktforum

Lístky

pořadatel

28. listopadu 19:00 PERFECT DAYS

Semily, Kulturní centrum Golf

Lístky

pořadatel

2. prosince 19:00 PERFECT DAYS

Jihlava, DKO

Lístky

pořadatel

4. prosince 19:30 CHLAP NA ZABITÍ

Kralupy nad Vltavou, KD Vltava

Lístky

pořadatel

10. prosince 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Nymburk, Hálkovo městské divadlo

Lístky

pořadatel

10. prosince 19:00 PERFECT DAYS 

Mělník, Masarykův kulturní dům

Lístky

pořadatel

12. prosince 19:30 PERFECT DAYS

Benešov, Kulturní dům Karlov

Lístky

pořadatel

17. prosince 19:00 PERFECT DAYS

Čelákovice, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

19. prosince 19:30 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha Uhříněves, Divadlo U22

Lístky

pořadatel