Program

12. prosince 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Železný Brod, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

12. prosince 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Praha, Divadlo Palace

12. prosince 19:30 PERFECT DAYS

Benešov, Kulturní dům Karlov

Lístky

pořadatel

13. prosince 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Praha, Divadlo Palace

17. prosince 19:00 PERFECT DAYS

Čelákovice, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

17. prosince 19:30 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Slaný, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

18. prosince 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Čáslav, Dusíkovo divadlo

Lístky

pořadatel

19. prosince 19:30 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha Uhříněves, Divadlo U22

Lístky

pořadatel

20. prosince 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Jindřichův Hradec, KD Střelnice

Lístky

pořadatel

6. ledna 19:00 PERFECT DAYS

Praha, Divadlo Palace

8. ledna 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace

8. ledna 19:00 PÁTEK VEČER

Teplice, Krušnohorské divadlo

Lístky

pořadatel

9. ledna 19:30 PERFECT DAYS

Vysoké Mýto, Šemberovo divadlo

Lístky

pořadatel

13. ledna 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Praha, Divadlo Palace

16. ledna 19:30 NALEVO OD VÝTAHU

Rychnov nad Kněžnou, Pelclovo divadlo

Lístky

pořadatel

23. ledna 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Praha, Divadlo Palace

23. ledna 19:00 PERFECT DAYS

Česká Třebová, Kulturní centrum

Lístky

pořadatel

27. ledna 19:00 PERFECT DAYS

Dvůr Králové, Hankův dům

Lístky

pořadatel

2. února 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Praha, Divadlo Palace

5. února 19:00 PERFECT DAYS

Odry, Dělnický dům 

Lístky

pořadatel

6. února 19:00 PERFECT DAYS

Valašské Meziříčí, Sklub

Lístky

pořadatel

6. února 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Kolín, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

6. února 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Rumburk, Dům kultury Střelnice

Lístky

pořadatel

9. února 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Praha, Divadlo Palace

10. února 14:00 NALEVO OD VÝTAHU

Praha, Divadlo Palace

11. února 19:00 PÁTEK VEČER

Praha, Divadlo Palace

13. února 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Vrchlabí, KD Střelnice

Lístky

pořadatel

13. února 19:30 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Plzeň, Měšťanská beseda

Lístky

pořadatel

18. února 19:00 PERFECT DAYS

Rakovník, Tylovo divadlo

Lístky

pořadatel

20. února 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace

20. února 19:00 PERFECT DAYS

Vamberk, Městský klub Sokolovna

Lístky

pořadatel

20. února 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Jilemnice, SD Jilm

Lístky

pořadatel

22. února 19:00 PERFECT DAYS

Praha, Divadlo Palace

25. února 19:30 CHLAP NA ZABITÍ

Praha Uhříněves, Divadlo U22

Lístky

pořadatel

27. února 19:00 PERFECT DAYS

Znojmo, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

28. února 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ 

Jindřichův Hradec, KD Střelnice

Lístky

pořadatel

7. března 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Praha, Divadlo Palace

11. března 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Hradec Králové, Filharmonie

Lístky

pořadatel

14. března 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Sokolov, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

16. března 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Strakonice, Dům kultury

Lístky

pořadatel

18. března 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Nymburk, Hálkovo městské divadlo

Lístky

pořadatel

18. března 19:00 PERFECT DAYS

Praha, Divadlo Palace

19. března 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ 

Mariánské lázně, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

20. března 19:00 PERFECT DAYS

Trutnov, UFFO

Lístky

pořadatel

22. března 19:00 PERFECT DAYS

Mladá Boleslav, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

23. března 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Kostelec nad Orlicí, SK Rabštejn

Lístky

pořadatel

26. března 19:30 PÁTEK VEČER

Praha, Divadlo Mana

Lístky

ZDE

27. března 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Praha, Divadlo Palace

28. března 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Soběslav, KD města Soběslavi

Lístky

pořadatel

3. dubna 19:30 PERFECT DAYS

Kralupy nad Vltavou, KD Vltava

Lístky

pořadatel

7. dubna 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Pardubice, Východočeské divadlo

Lístky

pořadatel

7. dubna 19:00 PERFECT DAYS

Louny, Vrchlického divadlo

Lístky

pořadatel

8. dubna 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Klášterec nad Ohří, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

8. dubna 19:00 PÁTEK VEČER

Chrudim, Divadlo Karla Pippicha

Lístky

pořadatel

10. dubna 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Příbram, Divadlo A. Dvořáka 

Lístky

pořadatel

14. dubna 19:00 PERFECT DAYS

Brno, Divadlo Bolka Polívky

Lístky

pořadatel

15. dubna 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Jihlava, DKO

Lístky

pořadatel

16. dubna 19:30 CHLAP NA ZABITÍ

Františkovy lázně, Divadlo Boženy Němcové

Lístky

pořadatel

17. dubna 19:00 PERFECT DAYS

Žatec, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

27. dubna 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Brno, Divadlo Bolka Polívky

Lístky

pořadatel

29. dubna 19:30 NALEVO OD VÝTAHU

Praha, Divadlo Horní Počernice

Lístky

pořadatel

29. dubna 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Vyškov, Besední dům

Lístky

pořadatel

30. dubna 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Olomouc, Reduta

Lístky

pořadatel

6. května 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Příbram, Divadlo A. Dvořáka

Lístky

pořadatel

7. května 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Prostějov, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

9. května 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Nový Bor, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

12. května 19:00 PERFECT DAYS

Uničov, Městské kulturní zařízení

Lístky

pořadatel

18. května 19:30 CHLAP NA ZABITÍ

Kralupy n. Vltavou, Kulturní dům Vltava

Lístky

pořadatel

23. května 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Ostrava, DK Akord

Lístky

pořadatel

24. května 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Nový Jičín, Beskydské divadlo

Lístky

pořadatel

29. května 19:00 PERFECT DAYS

Plzeň, Měšťanská beseda

Lístky

pořadatel

5. června 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Jihlava, DKO

Lístky

pořadatel

18. června 19:30 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Plzeň, Měšťanská beseda

Lístky

pořadatel

19. června 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Duchcov, Kulturní centrum

Lístky

pořadatel