Program

DUBEN

15. dubna 19:30 CHLAP NA ZABITÍ 

Vodňany, Městské kulturní středisko 

Lístky

pořadatel

15. dubna 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Bratislava, Štúdio L+S

Lístky

pořadatel

17. dubna 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Zábřeh, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

19. dubna 19:00 PŘÁTELÁK

Jihlava, DKO

Lístky

pořadatel

21. dubna 19:00 CHLAP NA ZABITÍ 

Hlinsko, Multifunkční centrum

Lístky

pořadatel

21. dubna 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Brno, Divadlo Bolka Polívky

Lístky

pořadatel

21. dubna 19:00 PERFECT DAYS 

Kleč, kulturní dům 

Lístky

pořadatel

22. dubna 19:00 PERFECT DAYS

Frenštát pod Radhoštěm, Městské kulturní středisko 

Lístky

pořadatel

26. dubna 19:30 VESELÉ VELIKONOCE

Dobruška, Kino 70

Lístky

pořadatel

28. dubna 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Hořice, Dům kultury Koruna

Lístky

pořadatel

29. dubna 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

CHoceň, Panský dům

Lístky

pořadatel

KVĚTEN

1. května 19:00 PŘÁTELÁK, premiéra

Praha, Divadlo U Hasičů

Lístky

ZDE

2. května 19:00 PŘÁTELÁK, premiéra

Praha, Divadlo U Hasičů

Lístky

ZDE

2. května 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Nymburk, Hálkovo divadlo 

Lístky

pořadatel

3. května 19:30 BENÁTKY POD SNĚHEM

Jaroměř, Městské kulturní středisko 

Lístky

pořadatel

5. května 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Jablonec nad Nisou, Městské divadlo 

Lístky

pořadatel

6. května 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Jaroměř, MKS

Lístky

pořadatel

10. května 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Pelhřimov, Divadlo Lubomíra Lipského 

Lístky

pořadatel

10. května 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Vídeň, Schule Komensky

Lístky

pořadatel

11. května 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Dvůr Králové, Hankův dům

Lístky

pořadatel

17. května 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Praha, Divadlo U Hasičů

20. května 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Moravské Budějovice

Lístky

pořadatel

21. května 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Chotěboř

Lístky

pořadatel

21. května 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Stochov, Dům kultury

Lístky

pořadatel

27. května 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ

Kolín, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

28. května 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Stříbro, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

31. května 19:30 BENÁTKY POD SNĚHEM

Český Krumlov, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

ČERVEN

9. června 19:00 PŘÁTELÁK

Ostrava, Dům kultury 

Lístky

pořadatel

10. června 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Semily, Kulturní centrum Golf

Lístky

pořadatel

10. června 19:30 VESELÉ VELIKONOCE

Český Krumlov, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

11. června 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Prachatice, Městské divadlo 

Lístky

pořadatel

11. června 19:30 BENÁTKY POD SNĚHEM

Hlučín, Letní šapitó 

Lístky

pořadatel

12. června 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Uničov, Městské kulturní zařízení 

Lístky

pořadatel

13. června 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Prostějov, Městské divadlo 

Lístky

pořadatel

13. června 19:30 NALEVO OD VÝTAHU

Plzeň, Měšťanská Beseda 

Lístky

pořadatel

14. června 19:30 PERFECT DAYS

Domažlice, Městské kulturní středisko

Lístky

pořadatel

23. června 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Chrudim, Divadlo Karla Pippicha

Lístky

pořadatel

26. června BENÁTKY POD SNĚHEM

Chlum, Letní amfiteátr

Lístky

pořadatel

Červenec

1. července BENÁTKY POD SNĚHEM

Sedmihorské divadelní léto 

Lístky

pořadatel

4. července PERFECT DAYS

Brno, Letní scéna Špilberk

Lístky

pořadatel

Srpen

1. srpna DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ 

Brno, Letní scéna Špilberk

Lístky

pořadatel

9. srpna BENÁTKY POD SNĚHEM

Brno, Letní scéna Kraví hora

Lístky

pořadatel

Září

2. září 19:00 CHLAP NA ZABITÍ 

Valašské Meziříčí, M-klub

Lístky

pořadatel

3. září 19:00 CHLAP NA ZABITÍ 

Zlín, Malá scéna

Lístky

pořadatel

10. září 18:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Zubří, Klub a kino

Lístky

pořadatel

13. září 19:00 VESELÉ VELIKONOCE 

Plzeň, Měšťanská beseda

Lístky

pořadatel

15. září 19:30 BENÁTKY POD SNĚHEM

Luhačovice, Lázeňské divadlo

Lístky

pořadatel

16. září 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Zbýšov, Městské kulturní centrum

Lístky

pořadatel

27. září 19:30 BENÁTKY POD SNĚHEM 

Praha Uhříněves, Divadlo U22

Lístky

pořadatel

29. září 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Jablonec nad Nisou, Městské divadlo 

Lístky

pořadatel

Říjen

2. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Kolín, Městské divadlo 

Lístky

pořadatel

3. října 19:00 VESELÉ VELIKONOCE 

Ústí nad Labem, Dům kultury

Lístky

pořadatel

4. října 19:00 VESELÉ VELIKONOCE 

Teplice, Krušnohorské divadlo

Lístky

pořadatel

6. října 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Pardubice

Lístky

pořadatel

7. října 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Orlová, Dům kultury

Lístky

pořadatel

8. října 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Kopřivnice, Dům kultury

Lístky

pořadatel

11. října 19:00 NALEVO OD VÝTAHU

Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

Lístky

pořadatel

11. října 19:00 PŘÁTELÁK

Karviná, Městský dům 

Lístky

pořadatel

15. října 19:30 CHLAP NA ZABITÍ

Hustopeče, Kino

Lístky

pořadatel

16. října 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Boskovice, Kulturní zařízení

Lístky

pořadatel

19. října 19:00 CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ 

Strakonice, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

20. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Český Brod, KD Svět

Lístky

pořadatel

25. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Čelákovice, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

26. října 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Varnsdorf, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

Listopad

3. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Sezimovo Ústí, Spektrum

Lístky

pořadatel

7. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Bzenec, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

8. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Moravské Budějovice, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

10. listopadu 19:00 PERFECT DAYS

Bratislava, Štúdio L+S

Lístky

pořadatel

13. listopadu 19:00 DOKUD NÁS MILENKY NEROZDĚLÍ

Bratislava, Štúdio L+S

Lístky

pořadatel

15. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Lístky

pořadatel

19. listopadu 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Příbram, Divadlo A. Dvořáka

Lístky

pořadatel

24. listopadu 19:30 VESELÉ VELIKONOCE

Veselí nad Lužnicí, Kulturní dům

Lístky

pořadatel

27. listopadu 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Rožnov pod Radhoštěm, Janíkova stodola

Lístky

pořadatel

28. listopadu 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Třinec, Trisia

Lístky

pořadatel

Prosinec

1. prosince 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Jihlava, DKO 

Lístky

pořadatel

2. prosince 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Žďár nad Sázavou, Městské divadlo 

Lístky

pořadatel

3. prosince 19:00 CHLAP NA ZABITÍ

Olomouc, Divadlo Na Šantovce

Lístky

pořadatel

3. prosince 19:00 PERFECT DAYS

Karviná, Městský dům 

Lístky

pořadatel

4. prosince CHLAP NA ZABITÍ 

Zábřeh, Kulturní dům 

Lístky

pořadatel

7. prosince 19:00 BENÁTKY POD SNĚHEM

Strakonice, Dům kultury

Lístky

pořadatel

8. prosince 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Litvínov, Citadela

Lístky

pořadatel

9. prosince 19:00 VESELÉ VELIKONOCE

Kolín, Městské divadlo

Lístky

pořadatel

Leden 

18. ledna 19:30 NALEVO OD VÝTAHU

Slaný, Městské divadlo

Lístky

pořadatel